O tym, że w internetach jest już wszystko – wiedzą wszyscy. O tym natomiast, że w internetach jest to, czego się tam nie spodziewano – wiedzą ci, którzy właśnie na coś takiego trafili. Jak niżej podpisany.

Project MSX - już wkrótce na łamach GOKSR!
Project MSX – już wkrótce na łamach GOKSR!

Raz czy dwa przyznałem się na łamach tego periodyku, że z jakiegoś nie do końca dla mnie jasnego powodu lubię pomysł na repetowanie broni, zwłaszcza w fps’ach. Zmiana magazynka w karabinie szturmowym bo wyczyszczeniu pomieszczenia z impów w Brutal Doom’ie jest jak Snickers XXL po pizzy z podwójnym serem – bezcenny i jak raz się to zrobi, to potem już nie można inaczej, bo to nie to samo. Nie rozkminiałem jednak tej przypadłości jakoś szczególnie, uznając po prostu, że ten typ tak ma. Aż tu pewnego pięknego dnia…

Screenshot-2015-11-06_01.36.51
„Dedicated” to słowo-klucz.

I’m Reloading! to blog, którego autor zbiera co bardziej smakowite reloady z fps’ów różnej maści i jak do tej pory zgromadził ich pokaźną kolekcję. Są tu więc takie sędziwe już okazy jak Marathon 2, finezyjne zabawy z giwerami w Soldier of Fortune czy bodaj najwspanialszy na świecie reload dwóch pistoletów równocześnie w ROTT 2013. Nic tylko mysz w lewą rękę i oglądać z wypiekami na twarzy, zerkając co jakiś czas, czy nikt nie wchodzi do pokoju.

f(r)ap f(r)ap f(r)ap

Konkluzje mam dwie, z czego jedna jest bardziej druga od optymistycznej.

  1. Dobry, estetyczny i inspirujący pr0n można zrobić ze wszystkiego. Skoro da się z jedzenia, gór oraz Baracka Obamy, to da się i z reloadów. Ad maiorem ludi gloriam.
  2. W internecie nigdy nie jest się samemu – a zwłaszcza ze swoimi bzikami, bo jak mówi piosenka:

każdy ma jakiegoś bzika,
każdy jakieś hobby ma,
a ja w Doomie miażdżę impa
kozła, diabła – raz i dwa!

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Reload pr0n

  1. Kurde, mógłbyś się z raz chociaż wcielić w impa, kozła lub diabła i rozpętać piekło wśród zastępów dobrych i odważnych ktosiów. A tak moi pobratymcy dostają po dupie, a Ty podniecasz się jakimś przeładowywaniem broni. Jesteś niemożliwy, Młody Człowieku!

Zdaniem ekspertów:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s